Priauginami nagai


Priauginti nagai irgi lūžta
     Išpuoselėti nagai - tarsi ženklas, kad moteris save prižiūri, juk rankoms tenka didžiausias darbų krūvis, o dėmesio joms skiriame mažiau nei veidui ar plaukams. Tad jei tenka rinktis - nueiti pas kirpėją ar pas manikiūrininkę, nes abiem laiko nėra, daugelis moterų suteiks pirmenybę kirpėjai.
     Dirbtinių nagų priauginimas tikriausiai buvo sugalvotas būtent tokioms moterims. Dvi ar trys valandos pas specialistę ir net tris savaites galima be jokių rūpesčių džiaugtis puikiais nagais. Kartais tiek laiko jų nereikia net perlakuoti.
Sunku atskirti nuo natūralių
     "Priaugintas nagas nesikeičia nuo drėgmės ir šilumos svyravimų, todėl lakas nenutrupa. Nulakavus gelio ar akrilo nagus, nereikia plikomis rankomis bulvių kasti, bet dirbant kasdienius darbus jie puikiausiai atlaikys. Gumines pirštines patariame mūvėti ne dėl to, kad apsaugotume nagus, o dėl to, kad nesausėtų rankų oda", - sako Egidija Kilienė, "Egidijos nagų studijos" savininkė, lapkričio pabaigoje laimėjusi pirmąją vietą Lenkijoje surengtame nagų dailės konkurse.
     "Konkurso tema buvo kino pasaulis, o mano darbo - "Žiogelio vasara". Dažniausiai dekoruojami dirbtiniai, priauginti nagai, nes tikrieji retai būna tokie ilgi ir gražūs. Kita vertus, kartais mes pagiriame, kad nagai puikiai priauginti, o jie pasirodo besą tikri", - juokiasi Egidija.
     Nenatūraliai ilgi ir itin puošniai ištapyti nagai tinka iškilmingoms progoms, o kasdienai moterys nori trumpesnių, paprastesnių.
     Pritaisytas nagas ilgėja augant natūraliam, todėl jį tenka patrumpinti. Priaugintus nagus reikia saugoti nuo smūgių, nes jie taip pat lūžta. Iš pradžių prie ilgų nagų niekada jų neturėjusioms tenka pratintis, tačiau vėliau, anot Egidijos, pasikeičia judesiai, tampa švelnesni bei gracingesni, ir pavojų iškyla mažiau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą